درباره ی ما

Header image

معرفی شرکت کوثر صنعت سرو

صنایع سلولزی از مهمترین و اساسی ترین صنایع هر کشوری محسوب می شود ، چرا که مورد استفاده تمامی اقشار جامعه می باشد و نیز مستقیما با سلامت افراد و در نتیجه بقای جامعه سر و کار دارد ، در همین راستا شرکت کوثر صنعت سرو با هدف تولید انواع محصولات سلولزی در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با نام تجاری ( لیلاک ) محصولات خود را روانه بازار می کند ، این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع در استان فارس ، شهر شیراز ، جاده ترانزیت شیراز - بندرعباس ، شهرک صنعتی سروستان ۲ احداث شده است و دارای سالن های مختلف ، جهت تولید محصولات سلولزی می باشد. شرکت کوثر صنعت سرو ، با به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه از دانشگاه های معتبر کشور و همکاری با لابراتوارهای بزرگ دانشگاهی ، با بهره گیری از مشاورین زبده توانسته است علاوه بر ارتباط مناسب و پویا با مراکز معتبر علمی به ارتقاء سطح کیفی محصولات خود کمک شایان نماید . با این رویکرد این شرکت گام های استوار و محکمی را در صنعت سلولزی برداشته است .

اهداف و فعالیت های شرکت

فعالیت شرکت بر مبنای تولید پیشرفته و نوین و همچنین نوآوری در زمینه محصولات سلولزی و تغییر و پیشرفت در نحوه بسته بندی این محصولات می باشد .یکی از اهداف اصلی شرکت تولید محصولات جدید و پیشگام در صنایع سلولزی است و در همین راستا شرکت کوثر صنعت سرو اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه نموده است و تولید محصولی با کیفیت و با بسته بندیه جدید و پیشرفته در دستور کار این واحد قرار دارد . دیگر هدف شرکت در دو اصل مهم خلاصه می شود که عبارت اند از : ۱- کیفیت محصولات و ۲- احترام به مشتری لذا با راه اندازی آزمایشگاه های به روز و پیشرفته کنترل کیفیت و نظارت کامل بر چرخه تولید محصولات ، برای دستیابی به این اهداف گام هایی مهم و اساسی برداشته است .

طرح و توسعه

یکی از مسائلی که برای شرکت از ابتدای فعالیت بسیار حائز اهمیت بوده است ، تکمیل سبد کالایی می باشد . لذا ما بر این باوریم که احترام به انتخاب مشتریان یکی از اصول اصلی است . فلذا در همین راستا شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک ، خط تولید دیگر محصولات سلولزی مانند پوشک کامل بچه و بزرگسال و انواع نوار های بهداشتی همگام با تکنولوژی روز دنیا را اجرا و راه اندازی نماید . همچنین لازم به ذکر است که این شرکت علاوه بر تولید محصولات سلولزی در نظر دارد در صنایع دیگر نظیر بسته بندی محصولات و صنایع مرتبط نیز فعالیت خود را ادامه دهد .

پرسنل شرکت کوثر صنعت سرو

در حقیقت یکی از اصلی ترین اهداف شرکت کوثر صنعت سرو اشتغا زایی و کار آفرینی است . به همین منظور با توجه به موقعیت جغرافیایی سایت کارخانه شرکت ، اقدام به استخدام پرسنل بومی و همچنین پرسنل نخبه دانشگاهی نموده است و با بهره گیری از حمایت لابراتوار های دانشگاهی معتبر ، اقدام به آموزش و تربیت پرسنل خود نموده است . همچنین با بهره گیری از توان نخبگان داخلی اقدام به طراحی ماشین آلات با کیفیت هم تراز با مشابه خارجی هم در زمینه تولید و هم بسته بندی نموده است . امید است با تکیه بر دانش و تجربه داخلی بتوانیم گام های ارزشمندی برای توسعه و پیشرفت میهن برداریم .

پیروی از استاندارد ها

واحد آزمایشگاهی و کنترل کیفیت این شرکت از پیشرفته ترین آزمایشگا های صنایع سلولزی محسوب می شود چرا که هم در زمینه ابزارآلات آزمایشگاهی و هم در زمینه استفاده از پرسنل مجرب ، یکی از بهترین هاست . این شرکت تمامی ضوابط بهداشتی و استاندارد محصولات را با بالاترین کیفیت مورد آزمایش و پایش روزانه قرار داده و نظارت کامل بر اجرای استانداردهای تولید محصولات خود را دارا می باشد و در حال انجام اقدامات مربوط به اخذ ISO در قسمت های مختلف تولید و کنترل کیفیت است .

سخن هیئت مدیره شرکت کوثر صنعت سرو

ما و همکارانمان در شرکت کوثر صنعت سرو یک شرکت پویا در زمینه صنایع سلولزی را شکل داده ایم ، این شرکت با بهره گیری از کارکنان جوان و متعهد و در زمینه کاری خویش متخصص ، در جهت شناخت نیاز های حال و آینده مشتریان و مصرف کنندگان و تامین آن ، و ایجاد رضایت در آنان و خودکفایی بازار ایران در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می دارد . امید است با یاری خداوند متعال بتوانیم این مجموعه پر تلاش را در رسیدن به اهداف عالیه و ارائه هر چه بهتر محصولات در سطح بین المللی حفظ نمائیم .